| OmNom a întrebat:

Cum se fac bratarile prieteniei dati cat mai multe animations diagrame si sfaturi funda ++++++++++++vot...cat mai repede

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!
Eu pe acest site am invatat multe lucruri : www.friendship-bracelets.net

Sunt multe lucruri : tutoriale-video,imagini,diagrame,etc.

Sper ca te-am ajutat macar putin!
P.S : Daca explorezi mult site-ul iti vei da seama ca, cuprinde toate informatiile necesare pentru a crea bratarile prieteniei.
Pa, pa!

1 răspuns:
| madalyna a răspuns:

Http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/ uitete la asta sper ca te-am putut ajuta