| larisu a întrebat:

Cum se fac filmuletele pe youtube si cum iti faci cont dau fundita plzzzzzzzz help!crying

Răspuns Câştigător
| zuziOoO a răspuns:

E simplu trebuie sa ai cont google si ai si pe yotube.cum iti faci cont google? sus in coltul din dreapta scrie conectati-va dai acolo apoi apare o pagina unde scrie mai multe lucruri dai sus tot in dreapta unde scrie: Creaţi-vă un Cont Google nou completezi tot ce scrie acolo.si ai un cont google! deci iti poti face si blog daca vrei. apoi intri pe youtube si tot in dreapta sus scrie:Create Account dai acolo completezi si gata ai cont pe youtube! apoi intri pe contul tau de youtube si langa search scrie browse apoi upload
dai acolo si scrie upload video sau Record from webcam daca ai filmul pe care vrei sa-l bagi pe youtube in calculator dai upload video si alegi de acolo. sau daca vrei sa filmezi cu webul calculatorului dai Record from webcam si filmezi cu camera web.
succes saa-mi spui cum te cheama pe youtube! sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Dai la Create Account si apoi dai la ''Upload'' pentru a posta filmulete.

| ela11 a răspuns:

E foarte simplu : intri pe youtube si dai sus in dreapta CREATI UN CONT. Apoi cumpletezi acolo.O sa primesti un email de activare. Dupa ce ai activat intri inapoi pe youtube dai conectati-va, scrii e-mailul si parola pe care l-ai bagat cand ti-ai facut cont si dai conectativa. 2.Pentru a pune filmulete depinde cu ce filmezi daca cu WEB sau cu camera. deci dupa ce t-ai logat dai incarcati. dai daca ai filmul in pc dai icarcati u video dar daca il filmezi atunci cu webul dai Înregistraţi de pe camera web.