| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac gems ( FREE) pe OurWorld? fundita CAT DE REPEDE se poate si cel mai clar rasp ( si cel mai rapid! ) big grin Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| AndreeaM1 a răspuns:

Buna. Intra pe pagina ourWorld gems codes si acolo sunt afisate codurile saptamanale. Le copiezi, dai la setarile utilizatorului si scrie "Ai un cod cupon? Introdu-l aici" si dai paste acolo. Pentru codul de facebook trebuie sa te conectezi la facebook, dai la Sharing si scrie Connect To Facebook sau intri pe facebook si dai ourworld. Pentru codul de toolbar trebuie sa ai acea bara. O poti descarca de pe ourworld. Si pentru monthly nu trebuie sa faci nimic, decat sa copiezi codul si sa ii dai paste unde am zis mai sus

| stefistefi1 a răspuns:

Pentru gems cauta cod cupon online care sa nu fie expirate.Mai exista calea de a viziona videoclipuri care iti apar, apoi primesti prin email gems.Fi foarte atent la coduri ca sa nu fie expirate sau sa le inventezi tu!winking