| AndreeaAndro a întrebat:

Cum se fac sa imi dispara cosurile? Am aproape pe toata fata! Fundita!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cosurile nu dispar decat dupa un tratament mai lung. E bine sa consulti un dermatolog. Pentru mine a fost buna crema http://www.laroche-posay.ro/......p7167.aspx

| stefipuf a răspuns:

Hey.Chestia cu cosurile e absolut normala in adolescenta, dar noi nu prea te putem ajuta.Singura cale este sa mergi la un dermatolog, iar el iti va spune ce trebuie sa iei (medicamente, creme etc.). Si eu am trecut prin asta.Am fost la medic si s-a rezolvat.
Succes! happy Byewinking