| MeMeMeMeMe a întrebat:

Cum se face ca toate parasutele se cred cele mai smechere pentru ca milogesc 2 like-uri la niste poze de tot rahatul, iar fetele modeste le primesc fara miloaga si fara 5000 de prieteni? straight face M-am saturat... Fete geloase pe naturaletea si frumusetea mea, fete care incearca sa ma doboare... Nu mai suport! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Și tu crezi că în like-urile de facebook contră totul?
nuuuu, nicidecum.
Parașutele au fost, sânt și rămân parașute, pe când fetele celelalte oricând pot să demonstreze ză sunt cu un pas înainte.
Asta e, privilegiu au parașutele. dar asta e, noi învățăm să trăim simpli, pentru că nu are rost să ne complicăm și pe noi, și viața cotidiană.

1 răspuns:
| Fantastic7 a răspuns:

Poți să mai lași facebook-ul, dacă te afectează așa de tare like-urile parașutelor. O să te calmezi tu.