| marialarisa a întrebat:

Cum se face link ppt hi5 pentru a avea poza mare de la avatar?

2 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Pui link`ul acesta la About me #user-picture IMG {HEIGHT:384px; WIDTH:409px; DISPLAY: none;} #user-picture { WIDTH: 230px; HEIGHT: 360px; TEXT-ALIGN: center; DISPLAY: block; background-image: url(); background-repeat: no-repeat; background-position: center; margin-left: 24px; border: SOLID ##66FFFF 5px;}... iar intre aceste 2 paranteze () pui URL`ul pozei pe care o doresti!
Cu placere.winking