| bibi38 a întrebat:

Cum se face misto de baieti doar cei care fac si ei misto de mine asa ca ziceti-mi si mie cum fac misto de cei care imi fac si ei la fel

2 răspunsuri:
| cami13 a răspuns:

Pai le-ai putea zice zice ca esti o fata si ca vrei sa ii cunosti. Le poti zice ca ai o vara prietena cu ei si ca tiar placea sa ii cunosti. da-le intalnire la baieti in acelasi loc si la aceeasi ora. te-ai putea distra copios pe seama lor! crede-ma

| amuzanta a răspuns:

Da-le replica, trebuie sa stii cum actionezi eu asa sunt si imi merge bine, trebuie sa nu fii bun, buna cu toti