| selena69 a întrebat:

Cum se face selena gomez fotografiile asa frumoase cu ce fotochop fundita pliz

12 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Taci te rog eu taci ca te faci de ras,
1:se vede ca esti taranca.
2:hanar nai sa scrii.
Sa iti dau un sfat prietenesc:revino pe TPU cand o sa inveti sa scri..ca din ce miai zis tu acolo n-am inteles nimic.

| ScreeNNNNNz0r a răspuns (pentru Burlacu006):

Nu te supara, tu ai scris in limba romana acolo? rolling on the floor

| Burlacu006 a răspuns (pentru ScreeNNNNNz0r):

Am scris in limba matii intelegi?

| DrBanciu a răspuns:

Buna Selena69. Iti recomanzi sa intrii pe google si sa cauti intocmai cum iti zic eu : Prostie pura. Citeste toate articolele si vezi daca te incadrezi in vreunul. Apropo, se scrie Photoshop imbecilule.

| Yummi a răspuns (pentru DrBanciu):

'Imbecilule'. Userul asta cred ca e fata.rolling on the floor))

| selena69 explică (pentru DrBanciu):

Mersi frumos pentru raspuns imbecilule si chiar sunt fata daca ai ceva ce trebu de raspuns raspunde da nu te lua ca scriu drept sau nu

| Burlacu006 a răspuns (pentru selena69):

Gura fa zdreanto

| selena69 explică (pentru Burlacu006):

Asa se vorbeste cu o fata pacat de fata ceea care se intilneste cu tine vai si amar de capul ei si apropo eu nu vorbesc da scriu happy

| selena69 explică (pentru Burlacu006):

Asa se vorbeste cu o fata mai mai bine intreba-ma facebokul poate te indragostesti de mine bineinteles daca nu ai pe cineva ca alt fel ce te-ai mai trudit sa imi scrii zdreanto apromo mersi de complement si eu nu vorbesc da scriuu happy ponel cu facebokul ramane cum am zis intreaba-ma daca te interesez te pup dulce liubimii moi happy happy

| DrBanciu a răspuns (pentru selena69):

Apropro. complementul il faceai in clasa a8a la Lb Romana, daca ai ajuns acolo. Aici vorbim despre complimente, dar se pare ca zdreanto si imbeclio sunt prea complexe pentru tine. Mori.
A2a funda?

| DrBanciu a răspuns (pentru selena69):

Si da, vreau ''faceboku`'' tau.

| DrBanciu a răspuns:

Nu stiu daca sa mor de ras sau sa plang. Nu ai logica, nu stii sa scrii... cati ani ai, 13? Esti de la tara si nu ai 8 clase terminate, dar ai internet. i mean what? ( google translate, daca te intereseaza traducerea). Esti penibila. nu stii sa scrii, poate doar un alt taran sa iti dea '' LIK '' pe si acum sunt nevoit sa te citez : ''facebok''. Penibil.
Am intrat pe siteu` asta jenibil ( combinatie dintre 2 cuvinte, trebuie sa te duca capul sa le intelegi) ca sa rad de incompetenti, dar acum imi vine sa plang.
Te rog faptura gingasa si minunata ramai pe ''facebok'' si mori.
Funda?