| νєησм a întrebat:

Cum se fumeaza? As vrea sa ma apucbig grin, scuze categ fundawinking.

Răspuns Câştigător
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Bagi tigarean gura aprinsa normal.si ptragi in piept stai vreo 2-4 secunde si dai fumil afara pe gura si pe neswinking funda?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai bine, apucate de ceva folositor, si care nu-ti va scurta viata!
Succes! Numai bine!

| pwp a răspuns:

Eu zic sa nu te apuci.sanatatea ta va avea de suferit...

| maryy a răspuns:

Cu toate ca nu e bine sa te apuci de fumat...iei o tigara o pagi in gura, dupa care o aprinzi si tragi fumul acela in tine dupa care o dai jos si respiri acel aer.

| AndaAndore a răspuns:

Eu iti zic sa nu te apuci.
Ti-o spun din propria experientawinking
Dar daca tot vrei. Eu iti spun cum am invatsat euhee hee
Iei tsigare, tragi in tine si incerci sa zici ''caii popii merg pe drum din copite scoate fum''. si daca reusesti sa zici asta fara sa iasa fum in timp ce vorbesti inseamna ca ai tras in tinehee hee
Sau tragi din tsigare si inspiri ca si cum ai trage aer curat in tine.
Daca te inneci, inseamna ca ai reusithee hee
Sper ca ti-am fost de folos!
Te pup!:*

| NAdrian a răspuns:

Nu e nevoie sa fumezi.mai bine nu ai sti

| νєησм explică:

Sunt fratele utilizatorului o sa-mi fac si eu un cont.

| Deer a răspuns:

Îți recomand să renunți la ideea asta...