| Sosssso a întrebat:

Cum se fura in barn budy chiar daca ai caine? ca am auzit ca e un site ceva sau nu stiu big grin

Răspuns Câştigător
| Ioana1999 a răspuns:

Tre sa te uita la mancarea cainelui cand e goala farfuria poti sa furi.cand mai are mancare slabe sanse. si cand se uita la flori si atunci poti fura. sper ca te-am ajutat funda?

3 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate fura. Se putea sa fiuri schimband data de la computer cu o zi inainte insa acum nu se mai poate ( din cate stiu eu )

| Ioana1999 a răspuns:

Tre sa te uiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte se putea cu TAB dar nu mai merge