| paffyxfairy a întrebat:

Cum se fura la barn buddy daca cainele are de mancare? Stiam chestia cu schimbatu'l datei, dar acum nu mai merge. daca stiti ceva mai nouu? fundooooi.; x

19 răspunsuri:
| AleShHa a răspuns:

Poi poti sa furi de la prietenii tai doar daca nu au caini sau cainele nu are mancarebatting eyelashes

Frunditsa plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe tab si poti sa furi iti lasa id me evelyn_krysty si iti explick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai merge nici daca apesi tab ...asa ca nu se mai fura daca ascunzi cainele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spuna cineva daca stie cum se fura fiinda cu tab nu mai merge va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel nou ca nu mai merebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge cu tab.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi mai merge cu tab dar vad ca totusi cineva imi fura cu caine u tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura pe barn buddy:dai clicpe start din bara de windows si apesi de 2ori pe u si furi linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e vrajeala... se inchide pc-ul asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se inchide pc-ulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu dar tot ce sriu ceilalti prieteni nu merge. Daca are cineva o sugestie mai buna si sa explice bine pe ce sa apasam sa spuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi mergea cu tab, dar de cateva zile nu imi mai merge! ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi a mers faza cu tab da apoi dupa un timp nu a mai mers nu stiu cum sa mai fac daca stie cineva contactati-ma marinusboy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah mie imi mergea cu tap. dar acum nu mai merge!:@:@:@ de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu faza cu tab... nu-mi merge pe cuv alea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum nu mai poti sa furi cu TAB dar am auzit ca poti fura altfel dar nu stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge nici faza cu tab ca nu se mai duce la ferma vecinilor asa ca...va rog spuneti-mi si mie alta plz:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa afli cum se fura deci haa daca cainele are mancare deci! deci hai sa afli de la mine ok deci urmeazama cociofane.ma ciocoflendere ma asculta sfatu meu ma ciocoflenderintra iauzi: intra pe barn buddy la un prieten si asteapta sa i se termine mancarea la caine si apoi furi mai ciocoflendere ma asta nai stiuto ma prostovane

| florinbbl a răspuns:

Poti ascunde cainele. Apesi pe TAB ( la tastatura ) si iti va aparea un patrat galben care o sa fie in jurul obiectelor de la ferma. apesi in continu TAB pana ce patratul galben iti va fi in jurul cuv Fermele Prietenilor.( asta se afla in drept cu vecini. unde iti arata ca poti cauta vecini chiar deasupra.) dupa ce ti-a ajuns patratul acela pe scrisu acela apesi ENTER si iti va aparea un meniu. acolo apesi pe caine ca sa dispara si apoi incepi sa furi dar sa nu inchizi meniul acela... dupa ce ai term de fura apesi OK la meniu si ferma ti se va reincarca apoi mergi la alt vecin si ascunzi cainele cum ti-am zis eu. o sa mearga citeste bine instructiuniile ca o sa mearga... succes.