| specialistul97 a întrebat:

Cum se intra in -DT- la metin2.ro turnul demonilor
pe sv privat
am inteles cu teleport laughing dar nu inteleg m-am dus la teleport. si degeaba ajutati-ma

4 răspunsuri:
| xNoNaMe a răspuns:

Trebuie sa ai lv 40, 40+ Dai click pe ala de la turn Ok ok si intrii.

| DRAKULET a răspuns:

Trebuie sa ai LVL 40. Mergi la teleporter si selectezi Valea Seungryoung. Te uiti pe harta si te uiti in mijloc la Templul Hwang. Mergi la Templu si intri in el. Deacolo te uiti pe harta unde scrie Turnul Demonilor. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta in DT happy!

| Freza a răspuns:

Man. Ca sa intri in DT ( Demon Turn ) trebuia sa ai lvl 40+. Te duci la teleporter dao Valea Seunryngan. Apesi tasta "M" si ai in mijloc o intrare spre un templu. Intri acolo si trebuie sa ajungi la inca un mare turn unde este un paznic. Dai click pe el si "OK". Ca sa mergi direct de la teleporter trebuie sa ai lvl 60 +! Sper ca te-am ajutat! happy!