| IloveAnime1192006 a întrebat:

Cum se joacă tabla ouija?
Și...E bine sa joci tabla ouija singur acasă. Adica doar tu cu nimeni în casa.

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca crezi in supranatural, mai bine nu juca deloc. Nu de alta, dar poate interpretezi orice lucru amarat ca pe un demon care vrea sa vina sa te pape.
Daca nu crezi in supranatural, nu vad de ce te-ai juca, fiindca-i doar o prostie facuta sa-i atraga pe cei care cred si sa se joace psihologic cu ei.

| BrainTwister a răspuns:

Tabla Ouija nu este un joc. Această tabla este un fel de portal ce permite spiritelor sa isi faca prezența în lumea noastră, ele fiind astfel chemate.

| NewMember96 a răspuns:

Https://www.wattpad.com/......abla-ouija
gasesti aici mai multe detalii, se recomanda sa se joace in doua persoane.

| PumpkinDoll a răspuns:

E un **** de lemn sau carton care nu iti face absolut nimic,pentru ca nu exista ingeri, zei, demoni, forte supranaturale, fantome.Ce dracu ar putea sa ti faca o bucata de lemn sau carton