| TheDrink a întrebat:

Cum se numesc baietii care plac mai multe deodata fete?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal sa te atraga fizic mai multe fete

| alina2k18 a răspuns:

Baietasi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoane normale, nu e normal sa fii atras doar de o singura persoana, accepta biologica si lasa moralitatea la o parte, asta nu inseamna ca va insela sau ca te va lasa pentru alta, dar atractii din exterior exista la fiecare baiat.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca eu sunt anormal happy. Niciodata nu am fost atras de nimeni decat de prietena mea

| TheDrink explică:

Eu sunt baiat si imi plac mai multe fete nu ma pot hotara, si voiam sa stiu ce fel de baiat sunt, Fetele sunt perverse si se afla repede ca aaa iti plac mai multe fete nu stiu ce siiii poti zice papa la parerea ta buna care ai facut-o, si da

| MoonDreamers a răspuns:

Fuckboys