| mennenspeed a întrebat:

Cum se numeste asistenta lui Liviu Varciu de la emisiunea Roata Norocului, am vazut pe RTV cum radea ( urla ) cine imi afla acest video cum rade, sau cum se numeste funda

5 răspunsuri:
| PlasticMoon a răspuns:

Ce ras are sweet Jeasus m-am speriat cand m-am uitat la emisiune.E posedata straight face

| mennenspeed explică:

Am aflat! nu mai primiti funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana-Maria Barnoschi

| TheEvilCat a răspuns:

Pai...stiu ca emisiunea e pe canal D:-? am impresia ca se scrie cu K:))Si stiu ca o cheama Ana Maria Barnoschi:-? Si ca are un ras de viespe sufocata=))

Uite cum rade:))
http://www.click.ro/......57720.html
La final e...viespea sufocata:D
Nu stiu daca asta e video-ul:))=))Da`la final tot rade =))

| Purelife a răspuns:

O cheama Ana Maria parcathinking