| Alëxąndŕą a întrebat:

Cum se numeste episodu cand sasuke o saruta pe sakura in Naruto Shuppiden? Ada numai raspundeti daca nu stiti a da dau funda

Răspuns Câştigător
| LikeASunset a răspuns:

Amm...Eu am vazut cam toate episoadele si Sasuke nu o sarutat-o pe Sakura niciodata [cel putin, pana acum]. De unde stii tu chestia asta? Si daca exista chiar sunt curioasa dar nu prea cred. Sunt multe poze falsificate, sa stiiwinking

2 răspunsuri:
| Tomy_3330 a răspuns:

Ne-ai cam innebunit cu intrebarile despre Naruto. Din cate stiu, Sasuke nu a saruta-to niciodata pe Sakura. Exista internet, documenteaza-te si uita-te mai mult la Naruto Shippuuden.Ne cam stresezi cu intrebarile astea.

| IloveNaruto a răspuns:

Sakura nu cred ca exista si Tomy si mie imi place Naruto da? si daca tie nu-ti place trebuie sa le-o zici altora? nu stiu episodul