| vilceagheorghe1234 a întrebat:

Cum se numeste fata din melodia Joanna Shut up a lui Crazy Loop?

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Frumoasa perioada asta a lui dan balan! cand era crazy loop! era si ceva mai tanar atunci! acum a imbatranit! mi-a placut de el si cand era la o-zone! cu arsenie toderas si radu sarbu! frumoasa perioada si aia! imi dau seama ca le este dor la toti de o-zone! dar cat timp exista orgolii slabe sanse! daca ar renunta la orgolii! e posibil ca cei trei sa cante iar impreuna! insa nu cu o-zone! posibil cu alta trupa! nu cu asta! cu care au devenit cunoscuti!