| Forevăr a întrebat:

Cum se numeste prima melodie aia cu Busta Rhymes si melodia aia cu fata aia care canta la piciorul alteia si melodia de la 1.41 :D? Http://romaniiautalent.protv.ro/video/trupa-de-dans-clev ers.html

Răspuns Câştigător
| Ina17Floren a răspuns:

--mel' lu' Busta : Ante Up Remix ft Busta Rhymes, Teflon, and Remy Martin (andra) --Alvin And The Chipmunks Shout (roxana)
Funda big grin?

2 răspunsuri:
| Ina17Floren a răspuns:

--mel' lu' Busta : Ante Up Remix ft Busta Rhymes, Teflon, and Remy Martin (andra) --Alvin And The Chipmunks Shout (roxana)
Funda big grin ?

| Ina17Floren a răspuns:

1. J Squad - Super Buck  2. Jean Elan - Where's Your Head At (Klass Remix) melodiile de la 1:06 si 1:35!