| yoooo a întrebat:

Cum se numeste programul care iti arata ce mel asculti la status

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Hyper YM

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Yahoo Messenger v. 8. 1. 0 + Winamp Pro v. 5. 112 + MsGramp

1. Iti instalezi versiunea asta de Yahoo! Messenger

2. Iti instalezi versiunea asta de Winamp, daca nu o ai deja instalata

3. Iti instalezi plugin’ul MsGramp

4. Deschizi Winamp’ul, intri in setari la Plug-ins -> General Purpose si acolo o sa gasesti Yahoo! Messenger Plug-In 1. 0. 0 build 9 (gen_msgr. dll), dublu click pe el si va aparea o fereastra mica si bifezi Change my Y! Messenger Status apoi apesi pe butonul OK si apoi iesi din setarile Winamp’ului.

il downloadezi de aici:

http://blog.ddumi.com/wp-files/msgramp.exe

Bafta!

| Bishop a răspuns:

StatusRevolution

| brunetteee a răspuns:

Il poti downloada de aici
http://www.fileshare.ro/722756398.005

| StaRmAgiC a răspuns:

Yahoo Music Jukebox e foarte bun... dai pe google "yahoo music jukebox download" si il downloadezi pe de un site din acele multe rezultate care apar.si il instalezi...si bagi orice melodie vrei.in my music:*

| cheloo74 a răspuns:

Eu folosesc Status Revolution. Nu are cine stie ce setari si e foarte simplu de folosit.

| faranume a răspuns:

Http://www.numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/index.php? noHotLink

asta nu e un program e un plugin...merge:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahoo Messenger v. 8. 1. 0 + Winamp Pro v. 5. 112 + MsGramp