| gabryel a întrebat:

Cum se numeste tunsoarea lui Razzu din clipul http://www.youtube.com/watch?v=XmPKL_pFN90? si credeti ca mi-ar sta bine cu acea tunsoare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai omuletule, nu cred ca frizurile baietilor au un nume, aloo. tu chiar nu stii sa explici la frizerita: uite tanti, asa si pe dincolo, sa imi pot face creasta.ete si tu acum.

| Gigiku a răspuns:

Poti sa ceri la frizerie sa te tunda ca pe un cocalar.

| gabryel explică:

Si am intrebat daca mi-ar sta bine tuns asa, si nici un raspuns, deci mi-ar sta bine asa?

| gabryel explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, din aceasta cauza nu mai intru eu pe TPU pentru ca nu mi-se raspunde la intrebari, se vede ce mult m-ati ajutat...si cu ajutorul vostru de pana acum si fara tot aia era, adica = 0.