| Coutinho_Tudor_1989 a întrebat:

Cum se penalizează discriminarea unui profesor fata de un elev?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta se face in Consiliul Profesoral al scolii. Daca fapta este reala si dovedită. Daca este doar o parere inchipuita de-a ta, ca elev discriminat, se va rasfrange tot asupra ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Se depune reclamatie la directorul scolii!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai martori si iti dau declaratii in scris, se rezolva!
Dar daca este cuvantul unui elev, impotriva unui profesor, nu va avea nici o izbanda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Reclamatiile se fac la ISJ, dar nu pentru prostii gen note.

| NAT0 a răspuns:

Degeaba îi faci tu reclamație că nu se rezolvă nimic, ăștia-s mână-n mână, până intervine cineva te laă repetent de două ori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NAT0):

N-ai niciun habar pe ce lume traiesti.

| NAT0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Heii. Aşa e, NuGasescNumeLiber.laughing
Îmi place despre tine, creativule, tu nu ai avut probleme bă ăsta. Dacă vrei atenţie în România condiţia e să mori sau ştii tu, arunci cu hârtii, d-alea valoroase. Acum du-te şi desenează că te ceartă mâine educatoarea.
Eu am terminat, pa.