| kitty00 a întrebat:

Cum se poate lauda o fata in toate pauzele? de ce ar face asta? CU ce s-ar putea lauda? Vreau si tip conversatii. Thx~~~~~

5 răspunsuri:
| GhostRiderr a răspuns:

De exemplu
-sunt o pustoaica pe care toti baietii o placx c
- am luat un 10 la cea mai grea materie(chiar aca nu ai luat)
sa le sau sa ii lovestia colo i=unde ii doare mai tare cu vorbele

evenso
| evenso a răspuns:

Cu tupeu.
Pai dar de ce ar trebui sa se lauda o fata sau chiar un baiat?
Cei care se lauda mereu rapid isi gasesc dusmani, invidiosi.

| 8SlimShady a răspuns:

I don't wanna live at this planet more.

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai oamenii frustarati de relitate sunt de obicei laudarosi fara sa constientizeze ca devin si mai penibili!
Unele pustoaice de 14-15 vorbesc mai mult sa nu adoarma, dar daca stai de vorba 2 minute cu ele, nu dai o flegma pe ele.Se vede ipocrizia de la o posta! De ce s-ar lauda? Probabil e genu de fata care ii place sa iasa in evidenta!

| Bittersweett a răspuns:

Lauda`te cu memoria ta, si inteligenta pe care sper ca o ai. da`i pe spate pe toi prin gesturile tale drept model ci nu doar prin cuvinte..prin fapte!