| z1k a întrebat:

Cum se saruta?
ajutor NU dati raspunsuri tampite SAU faceti misto e srios maine trebuie sa ma inanlesc cu o fata si nu vreau sa ma fac de ras

6 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Nu exista un tipar, fa ce iti vine pe moment.

| ioa_8161 a răspuns:

Totul va veni de la sinewinking nu ai cum sa inveti lucru asta. e ca si cum eu te.as obliga sa iubesti pe cineva care nu meritawinking deci stai linistit totul vine de la sine..plus ca daca tipa e experimentata atunci va fi chiar simplu:*

| Jelly_7813 a răspuns:

O sa vina de la sine. Doar sa iti dorestihappy

| z1k explică:

Toti spuneti ca vine de la sine laughing ma tare ma speriati deci practic,, bag,, limba in gura fetei apoi ce fac cu ea laughing ce ating ce fac o misc nu o misc laughing

| whozen a răspuns (pentru z1k):

Nu bagi nimic. Totul merge de la sine. Inchide doar ochii. O sa simti ce vrei sa faci, tu singur, nu sfatuit de noiwinking
Have Fun!

| aleeQQ a răspuns:

[deschizi gura `, bagi limba si pupi] laughing glm. de fapt nu prea ai ce invata, sincer vine din instinct da vezi sati inclini totusi capu sa nu se sarute nasurile voastre laughing bafta. de facut de ras nu te faci nu`ti fa griji :* big grin