| lavvybubu a întrebat:

Cum se schimba numele la id de mess?

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Dai pe id tau click dreapta contact details sh il poti schimbawinking

4 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

La mess dai clik pe poza si dupa aia Contact details

| mikkaella a răspuns:

Dai pe id tau click dreapta contact details sh il poti schimba ( succes:*)

| bubultzz a răspuns:

Bunahee hee!
Mergi in lista apesi pe o poza la un id nu conteza Dupa dai la contact details Sus scrie name si acolo iti pui ce nume vrei tu Apoi dai save&close pentru a salva ce ai scris tu
Pentru a da sa apara la mai multi noul tau nume dai sus la actions, dupa send instant message Apoi dai pe numele celor din lista si apesi ok...lor o sa le apara sa iti dea accept... Sper ca te-am ajutat`big grinfundabatting eyelashes

| Puffa99 a răspuns:

Simpluwinkingdai akl unde schimbi imaginea si al doilea ii Contact Details si dai pe el.Si de acolo iti schimbi cum vrei, iar apoi dupa ce ai terminat dai jos, pe Save and CLose si gata:X:X:X sper sa te ajut:Xwave