| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterge o imagine/un document definitiv din calculator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shift+Delete+Enter. Nu iti duce imaginea in Recycle Bin. O sterge de tot.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Click dreapta pe el şi delete. thinking

| LostInDreams a răspuns:

Pei ori dai shift+delete,ori steri fisierul cu delete normal,apoi dai un delete si din recycle bin.Daca e vorba de un document salvat pe desktop verifica si in document C si sterge.l si de acolo in caz ca e.Multa Bafta!

Marry:X:X

| LostInDreams a răspuns:

Pei ori dai shift+delete, ori steri fisierul cu delete normal, apoi dai un delete si din recycle bin. Daca e vorba de un document salvat pe desktop verifica si in document C si sterge. l si de acolo in caz ca e.Multa Bafta!

Marry:X:X

| αℓγήα ツ a răspuns:

Shift+Delete

| anyana a răspuns:

Dai clic pe imagine si dai delete, de acolo intri in Recycle Bin si dai clic pe Empty recycle bin si gata. sper ca ti-am fost de folos.

| innaa a răspuns:

Click dreapta pe el şi delete. apoi pe desktop ai un patratel care se numeste recycle bin dai clik pe el si stergi ceia ce dorestibig grin.atat