| secretdiscret9823 a întrebat:

Cum se sterge o pagina de facebook? urgeent!

2 răspunsuri:
| ClarissaMrc a răspuns:

Deci prima oara intri pe pagina ca si admin (administrator). Apoi dai click sus de tot pe "edit page" apoi pe "admin roles". Daca tu esti singura admina, admina admina adica mai pot si alti ca si conten creator, se va sterge imediat. Daca tu esti content creator sau pe langa tine mai sunt admini va trebui aprobarea lor. Adica lor le va veni ca o notificare si vor trebui sa accept, implicit daca nu accept pagina nu se va sterge
Sper ca te'am ajutat happy.

| Vvistula a răspuns:

Cauta pe la setari la account settings apoi la security si apoi deactivatey your account mai jos un pic