| BeHappyForMe a întrebat:

Cum se strege cineva de pe facebook? funDA!

Răspuns Câştigător
| Dianna35668 a răspuns:

Contul meu-> editeaza prieteni->cauta prieteni si stergihappy

1 răspuns:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Stergerea contului de Facebook este putin mai dificila. Acestia iti ofera 2 optiuni: sa-ti stergi contul permanent sau doar temporar.

Daca doresti sa-ti dezactevezi temporar contul de FB trebuie sa intri la "account settings" si apoi dai click pe "deactivate account". Contul tau va deveni imediat invizibil pentru toti utilizatorii de pe FB.

Daca doresti ceva permanent, va trebui sa faci o cerere catre facebook. Trebuie sa fii atent, deoarece contul nu ti se sterge imediat, trebuie sa ai grija sa nu te loghezi la contul tau, pentru ca astfel ti se va anula cererea.

Apoi trebuie sa accesezi formularul de stergere, de la aceasta pagina (http://www.facebook.com/login.php). Trebuie sa iti amintesti ca nu trebuie sa te loghezi la contul tau in jur de 14 zile, dar ca sa fii sigur poti astepta chiar si o luna.
Numai bine!