| Pudi2Pantofi a întrebat:

Cum se termina "NINI"?( ce se intampla cu selina cu victor cu nini cu tomas cu sisi cu ciama cu martin cu ciou!?)

3 răspunsuri:
| Pudi2Pantofi explică:

Of tzukamai...Noh...Ia sa vad tu cum se sc?raised eyebrows

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Iti zic eu cum se termina se casatoreste nini si thomas victor ajunge la inchisoare lola si martin sunt un cuplu si apare tais sora de sange a lui cheama si tais ii cu huan copiii lui thomas sunt fericiti si apare victor la nunta cu peruca lui nicholas si spune ca nini este nicholas uitate la ultimul episod intra pe google si scrie: episodul 137 din nini in romana funda?

| IoanaAndreea97 a răspuns:

In primul rand nu stiu si in al doilea rand vezi ca nu sunt scrise bine numele lor. laughing