| cristibogaciu a întrebat:

Cum se termina tanar si nelinistit? dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Inca se filmeaza pentru serial.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te referi la finalu serialului, nustie nimeni pentru ca se filmeaza

| FreakyFred a răspuns:

Se termina vreodata "Tanar si nelinistit"? Credeam ca e fara sfarsit.

Pe bune, nu glumeam. Credeam ca e fara sfarsit.

| CrowUp a răspuns:

Nee...cred ca nebuni din astia se gasesc,, minuto''

| Mov10 a răspuns:

Am citit pe net ca filmul e din 1979 mas mira sa se mai filmeze
dar binicamea mea spus ca tot continua ca e un om pourma are un copil moare tacsu face ala 2 copi si tot asa sunt mai multe generati si nu cred ca se va termina prea curand dar e bine ca au ajuns la episodul 4 mii

| InnieMinnie a răspuns:

Mor totihappy

| AdrianaBacescu a răspuns:

Mai durează.