| Nayuky a întrebat:

Cum sparg un cont de imvu?straight face

2 răspunsuri:
| Caddillac a răspuns:

Asculta, nu poti intreba pur si simplu cum "sparg" un cont, deoarece pentru a face cracking sau spargere, numeste-o cum vrei tu trebuie sa ai foarte multe cunostinte in domeniul informaticii, trebuie sa stii sa ramai anonim... sunt foarte multe lucruri de care voi, cei care vreti sa spargeti pur si simplu conturi, habar n-aveti...

| Nayuky explică (pentru Caddillac):

Deh era contul meu, a fost spart. Logic ca il voiam ianpoi.Si stiu ca e greu.Am auzit ca era un program sau hack nu stiu ce era.Mi-a mai ecuperat un cont cineva cu programu ala parca.Dar multumesc pentru raspuns^^