| BeByTzZa a întrebat:

Cum sterg un album dp fb:d?

Funda`love struck

Răspuns Câştigător
| Ramona23 a răspuns:

Hey! happy pai intri al profilul tau, dupa la poze si dai click pe albumul care vrei sa'l stergi si dupa dai la edit my album si akl jos in stanga scrie delete album si daii clickwinking

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Intrii in album si dai la 'Editare', apoi 'Stergere'. happy

| Denii_6593 a răspuns:

Dai click pe albumu care vrei sa-l stergi ( ca si cum te`ai uita la poze). Si sus scrie By.(Numele tau de pe fb) (Albums). Updatet.Add a location si Edit Album. Dai click pe Edit Album si in casuta care ti`o aparut jos in stanga iti apare edit photos si Delete album. Dai click pe delete album si finish.
Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

| andreeeeea a răspuns:

Intri in album
si trebuie sa iti apara acolo "editare album" langa "adauga locatie"
si intri pe aia cu editare album.si jos undeva in fereastra ce ti se va deschide.scrie "sterge album"
happy

| gabriela23 a răspuns:

Intri in album acolo sus dai pe "editare"... dupa care iti apare putin mai jos "stergere"
Sper ca te-am ajutat!
Succes!

| Cipriyy a răspuns:

****

| ßł a răspuns:

Intri la poze,dai pe numele albumului, iar acesta ţi se deschide... undeva mai în dreapta apare,, edit album'' dai acolo.Îţi apare un chenar...chiar jos, în stânga acelui chenar apare,, delete album'' sau mă rog în română

| punkbamzoom a răspuns:

Pai...din cate imi amintesc:stergi toate pozele si apoi iti apare ceva de genul"strge albumul" [nu mai stiulaughing]...si gata povesteabig grin