| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un comm pe hi5thinking
sau nu se mai poatecrying
plsss hellp mecrying

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Unde este "profilul meu". ai in partea dreapta.cati prieteni ai.cate comentarii la profil ai.cate comentarii la fotografii ai.si dai la comentarii profil sau fotografii. ce vrei tuhappy. si le stergiwinking

| Zâmbărici a răspuns:

Ba se poate intri la profil si unde scrie in partea dreapta comentarii fotografii(ex:2143 comentarii fotografii)dai click si iti arata toate comurile la toate pozelehappy

| criss:) a răspuns:

Cel pe care l ai dat tu nu se poate sterge din cate stiu, cele care le primesti da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

XoXo nici eu nu mai pot sa le sterg...nujt dc ca inainthe puteam app si eu vreau sa sterg dar nu mai mergecrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa-ti faci alt hi5 rolling on the floorglm; simplu.Doamne fereste cwm sa nu sti sa stergi un comm d p hi5batting eyelashes daca nu stii cea mai simplå chestie cum ti-ai facut hi5-ul langa comm scrie si delete sau sterge si dai acolo imi aduc aminte de un banc cu blonde ce face o blonda cand i se arde calculatoru' da delete. te-ai prins?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nust ca nici eu nu mai pot sa le stergcrying(((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge, am incercat si cum ati zis voi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| livix a răspuns:

Nici eu nu am reusit sa sterg... asa ca e vina ei!