| ciufulix de menta a întrebat:

Cum sti daca un baiat te place? s-a kertat cu fosta lui prietena... j a fost cu mine si mie a inceput sa-mi placa mai mult de el si pana intr'o seara cand am stat cu mai multi a baut sa imbatat si a zis ca inca o mai iubeste si a zis ca se duke acasa si m-am dus dupa el si i-am sp ca stiu ca inca mai tine la ea e normal si a zis ca de unde stiu si in fine, a venit o fata la el si a vb cu el si el na zis ca si-a batut joc de mine aia ajea mi-a spus, si dupa keva timp nu am mai vb eu cu el si acum spre vara mi-a sp ca m-am schimbat si a inceput sa ma bage in seama mult si imi da msj de ex: oky:*atunci mai vb maine:*:*nb sh somnik pofosh:*pop:* j nu stiu ke s-a intamplat cu el si a zis ca ajea i-a venit sa ma bage in seama vb cu mine si zambeste se uita in ochii mei si rade ajea nu stiu si eu chiar tin ff mult la el. a vb o prietena cu el si a zis daca si'a batut joc de mine si a zis ca nu chiar a tinu f mult la mine, si eu vreau sa ma impac cu el ca inca mai tine la mine dar a zis ca sunt mica dar nu la any nici la inaltime eu am 14 any si el are 18 ca sunt prea kopilaroasa, dar ajea imi place mie sa fiu mai copilaroasa adica cand ma uit in ochi lui ma rusinez si ma balbai si mi-a spus fata aia ca daca ma schimb a zis ca poate ne impakam si sa-r certa cu prietena lui o cunosc nu o suport deloc are niste fite si nare un dinte in gura nu stiu ce a vazut la ea dar daca s-a culcat cu ea va dati seama! spuneti-mi si voi parerea voastra plzz :X pup :* mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti prea mica si ca el jia batut joc de tine si daca nu a facut-o o va face curand.stau locului ca baietii cand sunt beti toate babele li se par frumoase.si daca vrei sa stii un prieten betiv de 18 ani nu e recomandat unei putoance de 14.bafta si ai grija ca sa nu patesti ceva.

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

In primul rand fata invata sa scrii cu semne de punctuatiebatting eyelashes.
Asa.Pai prima data s-a folosit de tine asta e CLAR ca sa o faca geloasa pe fosta lui prietena.
Dar acum este posibil sa vrea sa o faca din nou geloasa.Sau poate ca incepe sa te placa. Daca a fost ca aia si au facut sex poate acelasi lucru vrea si de la tine.Gandeste'te! Are 18 ani. E major.De obicei, astfel de baieti vor sex.Si fata aia ca care tot vorbeste.Cine este ea? De ce se baga ea in relatiile lui? Poate mai este ceva intre el si fosta lui prietena. Poate este ceva intre el si fata asta. Poate vrea sa fie cu tine doar pentru sex.
Ai grija:].

| ciufulix de menta explică:

Mdea sigh mi-a spus el ca ma place in fatawinking dar nu stiu ce sa zicwinking