| anonim_4396 a întrebat:

Cum stii daca estin prost?

7 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Dupa note laughing, comortament, limbaj etc

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

Ca sa iti dai seama ca esti prost
Trebuie sa iti mearga minteawinking

| AngelaZero a răspuns:

Cand nu stii sa-ti aprinzi telefonul dupa ce ai citit de 10 ori manualul si verifici cat de fiarta e apa bagandu-ti mana in ea. apoi daca iti aprinzi prima tigara invers si cu scrumiera pe masa intrebi unde s-o stingi. seara apesi pe intrerupator continuu intrebandu-te cum oare de afecteaza lumina. iti mai dau exemple de genu pana te plictisesti laughing

| Alex0194 a răspuns:

Pui intrebari din-astea rolling on the floor

| DEBrown a răspuns:

Daca ai note sub 5big grin

| gabylegionarul a răspuns:

Are dreptate liviu, trebuie sa ai putina minte pentru a iti da seama ca esti prost!