| SukBin a întrebat:

Cum stii daca unui baiat ii place de tine?

Răspuns Câştigător
| Valushcka a răspuns:

Pai...
1.trebuie sa iti acorde multa atrentie
2. Daca inceraca sa se compoarte tottal diferit cu tine decut cu celelalte fete.
3. Poate chiar inceraca se te ajuta cumva nu stiu intr-un fel
4.Rade la toate glumele tale(chioar daca nu sunt intotdeauna bune)
5.Te face sa razi sau chia sa te simpti bine in compania lui

3 răspunsuri:
| Phenix a răspuns:

Face glume multe imprejurul tau, este putin rautacios si rade la glumele tale. Funda? big grin

| bebemikutzz a răspuns:

Iti dai seama din felul in care se comporta---dk nu t baga in seama e clar ca nu t place.

| bebemikutzz a răspuns:

Iar dk t place pai nu stiu.iti zambeste sau incearca sa "se bage in vb cu u". aici e putin mai complicat pentru ca nu toti se comporta la felbig grin