| somogyi a întrebat:

Cum stiu daca un baiat care se uita la mine ma place si ce semne.

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Daca se uita insistent.adica se holbeaza, daca atunci cand treci pe langa el incepe "sa se dea in spectacol" ca tu sa-l observi, incepe sa vb mai tare, sa rada, sa faca comentarii.Sunt multe semne cum a zis si Shin iti dai seama repede, nu e greu sa-i citesti pe baieti.winking

Shin
| Shin a răspuns:

Pai daca se uita la tine(insistent) inseamna ca te place happy Nu stiu de ce puneti intrebari d-astea... majoritatea fetelor oricum isi dau seama de astfel de lucruri destul de repede.
Shin.

| catalina_2916 a răspuns:

Poi dk iti face complimente, dk incearca mereu sa stea in preajma ta, dk iti zambeste de cate ori are ocazia, dk te priveste insistent, dk te invita in oras, dk te intreaba mereu d vorba...etc

| sergiu25bc a răspuns:

De obicei primesti un ioi in momentul in care ai demonstrat ca ai valoare sociala. Asa iti arata ea, ca este atrasa de tine, constient sau inconstient.

Cele mai cunoscute ioi-uri sunt:

- Te atinge

- Se joaca cu parul, se atinge pe gat sau pe spate

- Reincepe o discutie daca tu nu mai spui nimica

- Iti zambeste

- Te intreaba cum te cheama.

| sergiu25bc a răspuns:

Buna te ajut eu ok.mergi la adresa asta
www.artaseductiei.ro
si te inscrii la forum acolo ai toate explicatiile despre baieti, dar si despre fete, este 1 anume limbaj al corpului care prin anumite semne observi daca te place sau nu.
Bafta si sper sa iti fost de ajutor, nu e gluma cu acea adresa, dar si eu sunt inscris acolo si am invatat f multe in a intelege femeile:)