| XxCoryXx a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place cu adevarat? Dau Funditsaaaa

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Semnele ca un baiat te place sunt urmatoarele:
- te priveste mai tot timpul
- povesteste prietenilor lui despre tine
-daca se poarta frumos cu tine(aici ma refer daca te trateaza mai frumos decat pe alte fete din clasa din clasa)
-daca iti ia apararea atunci cand patesti ceva
-daca iti sare in ajutor atunci cand ai nevoie
-etc
sunt mai multe motive

2 răspunsuri:
| raluca_5052 a răspuns:

Uita-te la gesturile pe care le face cand este in preajma ta atunci o sa-ti dai seama daca te place sau nu

| AdeLinuTza_5528 a răspuns:

Buna
pai...fii atenta la cat de mult te cauta,la cat de mult te suna,la cat de mult iti vorbeste pe mess si daca nu, incearca sa-l faci gelos si daca reactioneaza inseamna ca te place, daca nu inseamna ca erai doar ceva de moment si nu se complica daca ai prieten. funda? plizzz