| andreeq a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place?
eu il plac si el a aflat dar nu stiu sigur daca ma place va rog frumos sa imi dati un raspuns

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Parerea mea este ca nu ai cum ''sa-l inebunesti'daca el nu te place nici macar un pic! este sclipirea aceia de moment. mie daca un baiat nu-mi transmite de la inceput de la prima vedere ceva anuma nu ma mai intereseaza pe viitor! dar poti incerca sa-l vrajesti prin naturalete ta, uneori simplitatea atrage cel mai mult, iar cand va deschide ochii te va vedea si daca sunteti sortiti sa fiti impreuna, magia se va dezlantui! nu lasa sa vada ca esti topita dupa el, daca-l nu-l bagi foarte mult in seama( dar nu exagera) te va dori mai mult, lasa-l sa alerge el dupa tine! sau cel mai simplu daca el stie ca il placi cum il vezi te duci la el si ii spui ca vrei sa-i spui ceva, ca duceti intr-un colt si il intrebi daca vrea sa fie cu tine! succes! buy happy

10 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Pai...Ai putea sa vorbesti cu el despre acest subiect si sa il intrebi. Un mic detaliu. ochii nu mint niciodata. happy

| NoName0011 a răspuns:

Se uita la tine.iti zambeste. vb cu tine. vine pe langa tine. se uita la tine. cam din astea laughing

| vip 2010 a răspuns:

Pai... incearca sa vorbesti cu el ..sau vezi cum te priveste se uita mereu la tine ..iti zambeste...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita la tine? te asteapta dupa ore sau iese pe culoar sa vorbeasca cu tine? daca nu inseamna ca nu-l interesezi, daca da, atunci raspunde-i la privire, mergi langa el cand este in pauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai observa l mai de aproape..vezi cum se uita la tn..in ochii unei persoane iti dai seama daca ii place de tn..eu cel putin asa sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 12 ani.Sunt la fel ca tine. E cel mai dragut.Stau langa el la info. Odata am stat langa el in banca.Cred ca place alta fata.

| shiningstar a răspuns:

Dragutza nu cred ca are dreptate, eu cunosc un baiat din clasa intai si pana in a 6 a ( in prezent ) nu mi-a placut de el, dar de vreo 3 luni il plac ( adica ne placem reciproc big grin )

| elenabelaisabela1 a răspuns:

Da si eu sunt in aceeasi situatie laughing

| jullya a răspuns:

Sh eu sunt cam in aceeasi situatie...imi plac fffff.mult ochi lui din prima ma atras ma puteti ajuta?
nu stiu daca ma place... dar eu sunt sigura ca il plac...