| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt baieti din zodia fecioara?

11 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Foarte sensibili. Baiatul de care imi place este fecioara si se comporta foartee frumos, deci te poti baza oricand pe cineva din zodia asta. SUnt atat de calmi si amuzanti.Nu stiu au asa un farmec ..Pana acum m-am indragostit numai de baieti din zodia fecioara laughing)

| Smiley97bla a răspuns:

De ce ai postat întrebarea când ai fi putut citi de pe net? laughing
Pui pe alții să caute în locul tău?laughing

Peace happy!

| NeimaginabilA a răspuns:

Ca si oricare baieti, vorbesc, mananca, dorm, invata, lucreaza.
Sa stii ca baietii fecioara nu au nu stiu ce efecte speciale, sunt normali.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. nu te ajuta cu nimic;
2. baietii sunt MICI! Barbatii au un caracter conturat si cam 60% se potrivesc cu zodiacul, restul sunt haotici.
3. nu ai ce sa ghicesti dupa zodie la varsta asta!
4. Se scrie "baietii" cu 2 "i".

| MihaiGe a răspuns:

Ca oricare altul.
Fericiti.
Bafta!

| GoddessMaui a răspuns:

Fatalai, chicotesc mereu si au voce de fetita. Ia-ti un baiat zodia Taur, te rupe in pat si ii place sa stai capra.

Nu conteaza zodia.

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Nu conteaza ce zodie esti... sunt baieti care s'au nascut pe septembrie... normal ca sunt fecioara

| eusebiu99 a răspuns:

Timid si modest, barbatul Fecioara este mai mult analitic decât sentimental, mai mult intelectual decât romantic. Rational si puritan, are nevoie sa stie exact cum sta si ce are de facut. Barbatul Fecioara nu agreeaza misterele. Ori, dragostea si sexul sunt de fapt mistere despre care nu prea stim mare lucru.

Barbatul Fecioara este critic si foarte exigent. Capacitatea lui iesita din comun de a sesiza fisurile, defectele, îl face sa fie deosebit de selectiv. Ca atare, teama de a se implica într-o situatie pe care nu o poate stapâni, lipsa unei retete concrete si amanuntite privind administarea dragostei, ca si deosebita lui exigenta, îl fac sa demareze destul de greu într-o poveste sentimentala.

Foarte ordonat si organizat, îi este teama ca intimitatea lui bine rânduita va fi violata sau invadata, iar discretia si pudicitatea lui îl fac sa aiba oroare de faptul ca i s-ar putea cere manifestari exterioare de dragoste, de care nu se simte înstare. În plus, gândeste practic si economic, iar dragostea ar putea însemna risipa de timp si de energie. Toate aceste considerente fac ca zodia d-lui Fecioara sa furnizeze cel mai mare contingent de celibatari.

Dar, cum se întâmpla adesea în viata, barbatul Fecioara cauta la partenera exact lucrurile pe care si le reprima siesi. Ceea ce reprezinta pentru el cea mai mare teroare în viata, devine exact marea fascinatie în dragoste: înflacararea, exprimarea spontana a intuitiei si imaginatiei, energia si dragostea de viata. Iar când barbatul Fecioara întâlneste aceste calitati la femeia care-i stârneste interesul, copilul reprimat pe care îl poarta adânc în sine se descatuseaza si alearga spre libertate.
Sper ca te-am ajutat.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru eusebiu99):

Frumos copy paste, te rog sa zici si siteul!

| eusebiu99 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Te rog frumos sa termii cu comportamentul acesta.Eu nu ti-am reprosat nimic tie. Daca echipa TPU gaseste ceva in neregula cu mine atunci ea are dreptul sa-mi opreasca contul.Pana atunci tu nu poti face nimic.Nu mai fi invidios.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Intelegatori,amabili,putitn gelosi dar descurcaretiwinking