| dendendenis a întrebat:

Cum sunt vedetele din wrestling in viata reala? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AlexandruAnst a răspuns:

Mi se par ca niste oameni normali care se distreaza la maxim. De exemplu edge si kane sunt foarte buni prieteni ( cred ca stii asta )... uite aici http://www.youtube.com/watch?v=k03WThHxR4I

3 răspunsuri:
| LOSTfan a răspuns:

Depinde la care superstaruri te referi. Exista wrestleri cu adevarat de necunoscut in viata reala, care nu se aseamana deloc cu cei pe care ii vezi in ring iar alti sunt cu adevarat draguti. Acum, depinde la cine te referi. Edge, numele real fiind Adam Joseph Copeland, este o fire foarte amuzanta si este chiar un tip "de treaba", cum s-ar zice. Am citit cartea acestuia si crede-ma, am ramas socata sa aflu cat de diferiti sunt caracterele din ring fata de cei reali. De asemenea, cartea Litei, Amy Christine Dumas (daca nu ma insel) merita citita ca sa afli mai multe despre wrestlingul si wrestleri din spatele scenei cat si cartea lui Eddie Guerrero este folositoare.
Aparentele inseala in lumea wrestlingului intrucat 99% din actiunea petrecuta pe scena este teatru.
Cu stime,
Lost Fan.

| xFabulousPunkDeiid a răspuns:

Pai ei sunt altfel in viata reala. Spre exemplu cu siguranta ai vazut interviul cu Dolph si cu Sheamus, sunt super de treaba si din cauza asta imi place Sheamus acum.[love struck].Ei cand intra in ring doar isi fac treaba`[love struck]

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt oamenii normali ca si noi.