| Happiness_8100 a întrebat:

Cum te-ai apucat de fumat?

6 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu nu am fumat niciodata si nici nu ma tenteaza happy

| forever4you a răspuns:

Dar nu m-am apucat de fumatbig grin

| dreamout a răspuns:

Pai.laughing
Eram impreuna cu un maree fumatorhee hee. si mi-a zis ca daca ma apuc si eu, imi da o palma. Dupa ce ne-am despartit, de nervi mi-am luat si eu un pachet (aa da.nu ma lasi PERFECTlaughing) si tot de fata cu el fumamhappy
Pana cand, m-a intrebat de ce, si i-am zis ca asa vreauhee hee
Si sincer, chiar daca lumea spune ca nu ajuta la nimic, de multe ori am mers la o tigara plangand, si dupa ce o terminam radeamwinking serioshee hee

Tu cum te-ai apucat?:X

| natalyia a răspuns:

Eu nici odar\ta nu as fuma si o sa-ti spun dc: tigarea este ca fumul de la foc carel respiri nu mai cati distruge plamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram Gogaie de beat. si am zis sa incerc ce mama naibii.
fumezi cumva marlboro rosu?

| Daniel_5468 a răspuns:

Nici eu big grin si nici nu intentionez tongue