| zuuzuuka a întrebat:

Cum te poti imbraca si aranja pentru scoala stiind ca trebuie sa porti camasa alba, blugi si cravate bleu...
fundita!
p. s:cum pot face asta si in afara scolii?
va rog!
FUNDA! LA CEL MAI BUN RASPUNS!
P. P. S:AM DOAR 13 ANI

Răspuns Câştigător
| moniquah a răspuns:

Pai ai putea sa iti pui o bascuta sau ceva pe cap- shic- ai parul lung? ai putea sa iti faci niste onduleuri, un luciu sau un balsam de buze, ceva simplu nu extravagant avand in vedere ca esti eleva si niste accesorii asortate... sau daca esti genul mai rock o curea simpla cu cateva tinte si o bratara asortata. astept mesaj sa imi spui ce gen de imbaracaminte preferi si ce gen de muzica asculti si asa pot sa iti zic o parere mai exacta happy

| zuuzuuka explică (pentru moniquah):

Pai eu prefer culorile deschise in combinatie cu negru, am parul mediu cam cum il are cristina ciobanasu si in ceea ce priveste muzica nu am un gen preferat,pot zice ca ascult si putin rock,pop, muzica e pentru mine o stare de suflet nu pot zice ca imi place numai rockul sau salsa sau cine stie ce fel de muzica, da si inca ceva eu sunt cam plinuta... sper ca te_am ajutat cu aceste indicii sau detalii si astept un raspuns si poate si o poza, multumesc

| moniquah a răspuns (pentru zuuzuuka):

Mmm... eu acum sunt in sesiune si nu prea am timp sa intru, dar pormit ca maine sau poimaine intru si iti tirmit mesaj... pup