| Bogdan_9316 a întrebat:

Cum te poti inscrie pe acces direct ca sa intri in concurs? Acum a castigat cineva o tableta si a mai castigat cineva, dar vreau sa stiu cum ma inscriu.

39 răspunsuri:
| mihaelapirjoala a răspuns:

Buna Simona, as dori sa castig eu concursul pentru ai face o bucurie fetitei mele care te indrageste foarte mult... pupicii...

| Dumitru_Coman_1984 a răspuns:

Draga Simona, ma numesc Nicoleta am 8 ani, cred ca merit sa primesc o tableta, deoarece i am cerut lui. Mosi C
raciun anul trecut si nu mi a adus ca nu avut bani, chiar daca eu am note bune la scoala, multumesc.

| Alynus_Alyn_2000 a răspuns:

Eu sunt unul dintre castigatori happy Alin Stoica - Pai am dat mesaj de ce iubesc Romania la extrageri s-a spus Alin Stoica a castigat tableta

| Tabacari_Marinica_1979 a răspuns:

Buna Simona imi doresc foarte mult sa cistig pentru ca sa aiba si surorile mele o tableta

| Ioana_Antonia_1996 a răspuns:

Buna Simona mi-asi dori mult sa cistig vreau sa fac un cadou si ar fi un cadou superb te pup

| Florenta_Bacanu_2000 a răspuns:

Pe motanul Oanei Zavoranu il cheama Marty