| mary_1284 a întrebat:

Cum trebuie sa decurga prima intalnire?

3 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Nu iti planifica dinainte ce o sa faci la intalnire, gen despre ce o sa vb ce o sa facem sau mai stiu eu ce aiurelilaughing pentru ca nu o sa mearga.Lasa ca totul sa vina de la sinewinking

| Bella03 a răspuns:

-Buna.happy
Ar trebui sa decurga cam asa:
Baiatul vine la fata respectiva in fata usii pentru. a o lua la intalnire. Apoi vor gasi un loc cat mai romantic.La restaurant sau La un picnic.love struck
Vb., radeti impreuna. Daca aveti o varsta potrivita pentru. un sarut nu ar strica.laughing
Si asa mai departe. Apoi seara baaitul o va conduce din nou pe fata acasa.Se vor imbratisa si asa se termina intalnirea.laughing

| kkkmakafull a răspuns:

Totul vine de la sine!happy