| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa ma dau cu blush daca am fata rotunda? straight face

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Zambeste.Aplica fardul pe cel mai inalt punct al obrazului si urca usor spre tample.Pentru efect de alungire a fetei, aplica fard maroniu(bronzer) pe linia pometilor si iluminator deasupra acestuia.Bafta!

| QWERTYUIOP_4024 a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa ai fata umeda, aplici fardul de la barbie si urici pana la tample, pasul 2, maseaza putin si apoi mai fa asta inca o data, pentru extra-efect
funda?