| Ace77 a întrebat:

Cum trebuie sa ma port ca sa ma placa o fata? Si cum sa fac sa vina ea la mine?

Răspuns Câştigător
| cryss_7938 a răspuns:

Daca esti baiat nu prea are cum fata sa vina la tine chiar daca tear place baiatu ar trebui sa faca primul pas fa-ti curaj si imprieteneste cu ea si dupa ce intemeiati o prietenie destul de stabila adica va veti spune secrete poti so intebi cam ce gen de baiat iar place iar pe baza informatiilor de la ea poti sai reflectezi baiatul perfect pentru ea sper sati fi fost de ajutor succes:X:X:X:X

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Minte-o cat mai mult, fa pe victima. Functionea-za garantatwinking

| fffandreeea a răspuns:

Pur si simplu fii tu.fii de gasca. razi.fii relaxat in preajma ei.in primul rand nu astepta sa vina la tine de ce ea si nu tu? esti baiat! nu fi las! si du-te la eawinking

| DrunkShepp a răspuns:

Nu vine ea la tine sigura frateee, totusi suntem in sec 21 fetele nu sunt obiect.tre sa te porti frumos cu ea sa iesiti unde va place voua, petreceti mai mult timp impreuna.un mic cadou subtil e bine venit.gen un Cd ca sa-l poata asculta cand vrea ea. vorbeste mai des cu ea.si spune-i daca si tie iti place de ea daca stii ca si ea te place.adica nu e asa greu sa ii zici cuiva ca il place.nu e ca si cum zici ''da, te iau de sotie pe veci''. stai chill fetele nu sunt chiar asa complicate!

| cryss_7938 a răspuns:

Ms pentru funda:X