| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa saruti sau mai exact mozol?

Răspuns Câştigător
| DJBenY a răspuns:

Pai, saruti mai intai normal, iar dupa incerci sa te joci cu limba pe buzele ei in timp ce te saruti, iar ea daca va vrea, va deschide buzele si de acolo faci ceti tuna capu. Of, cristi, cristi colegule. Greu ii asa-i? laughing

5 răspunsuri:
| cristyandrei a răspuns:

Apr am uitat dau funda:X

| burly24 a răspuns:

Pai...nu stiu sa-ti explic prea bine,trebuie sa va atingeti limbile reciproc, dar mai exact, http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw -uitate aici fundita?

| deutszaandreutzsa a răspuns:

Mahhh **** cu ochi de cristi...doar nai inxcercat asta pe patrilaughing)

| codido a răspuns:

Esti penal rau de tot...ma faci d rusine...si cand vei incerca ia-o cu painehappy

| codido a răspuns:

Tarane nu ai cum sa explici...doar sa exersezi...