| Rock_4403 a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti pentru a fi un emo?
intrebarea e pusa de prietena mea.ms

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa fii emotiv. A fi emo nu inseamna a te taia pe maini si a ura celelalte persoane, inseamna doar ca pui totul la suflet.

| LucianaaaX a răspuns:

Sa plangi de la orice.De exemplu vecinu tau are muzica la maxim si nu-ti place.Incepi sa plangi.Trebuie sa te tai pe maini, sa te imbraci in negru, sai ai parul negru, lung si intins cu placa.Sa te dai cu machiaj mai toata fata.

| TheForeignConstantin a răspuns:

Minti, intrebarea e pusa de tine! hahah vrei sa fi emo haha!
Nu glumeam... Mai bine nu-ti ocupi timpul cu acest comportament. Sincer... Cauta pe wikipedia/google.

| bArBiE`E~MaThA~sa~Tzi~MInTHe`AsThA a răspuns:

Te tai pe vene, vrei sa mori porti machiajuri negre parul ciufulit de parca nu l-ai mai pieptanat 199000 ani plangi din orce esti timida prietena mea aa fost emo de la ia siu toate astea:Xtongue si porti mai mult negrutongue

| d.d.d. a răspuns:

Emo nu inseamna doar "blugi strâmţi, breton lung întins pe o parte a feţei drept, negru închis la culoare, tricouri strâmte care de obicei au inscripţionate pe ele numele unor trupe de rock, curele cu ţinte cu catarame, tenişi de pânză în genul Converse All Stars,, geantă lungă tip poştaş ". trebuie sa fi emoţional, sensibil, timid, introvertit, anxios daca vrei sa fi "true" laughingbig grin