| camy_1834 a întrebat:

Cum trebuie sa te imbraci in discoteca? Cum sa asortez hainele?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fie sexyhappy... un maieu, niste blugi conici, un pantofior cu toc, o bluza care sa iti vina bine. Oricum nu vulgar!happy Si cel mai important: trebuie sa te simti tu bine in acele haine.

21 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

LA LUMININA BECULUI...crezi ca mai conteaza viziunea cromatica?

auran
| auran a răspuns:

Pai in primul rand sa te simti bine in acele haine
apoi, nu cred ca trebuie sa fii neapatar in pas cu celilalti
eu de exemplu, mi-as pune in valoare acel atu de care ma simt mandra, fii sigura ca si altii vor observa acest lucru - dar, atentie cum o faci ca sa nu fii vulgara

http://www.eva.ro/moda/articol149.html

http://nana.kaz3.info/tag/tinute-pentru-scoala

| andi a răspuns:

In disco cel mai mult imi plac cum sunt imbracate fetele de la bara... voi?

| MADALINAAAA a răspuns:

Poi acum ca s-a incalzit.intr-o rochita, cu balerini sau pantofi...de fapt.conteaza sa te simti tu bine in ele, sa iti dea incredere.

| SimpleSergio a răspuns:

Le asortezi cum crezi tu happy.sau cum iti place.cum ai vazut la altcineva care te-a surprins cu imbracamintea sawinking. oricum sa fie cu stil happy.interesant...nu foarte colorat...pentru ca arata deja copilaresc happy depinde de varsta ta...

| nauca a răspuns:

Diferit de tinuta de fiecare zi, dar nu vulgar sau exagerat, fiindca risti sa fii penibila. Valabil pentru toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mai colorate...asta daca vrei sa iesi in evidenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta neagra sau inchisa la culoare si un tricou alb dragut, sau si in colanti negrri. Da-mi o poza recent facuta ca stiu ce ai putea sa porti sa vad daca arati bine.Astept raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi oricum dar sa fie sexi
-o rochita neagra
-niste balerini roz.
-niste cercei roz...
in orice caz NU VULGAR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti ceva comod de preferat blugi gri cum se poarta acum si un tricou alb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca un maiou asa care sa steie bine pe corp da jos niste blugi da sa fie strinsi pe corp si niste balerini sau niste cizme da asa in stil mai sport... aaa si ar fi bine sa ai un ceas...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr. o rochita sau maieu cu spatele gol blugi pana si tocuri...depinde si cate kg ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda toata faza e sa fi sexi... o fustita, si un maieut cu un decolteu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ada ce e daca te ambraci antr-obluza eleganta si niste blugi misto la care sa adaugi niste pantiofori si parul, pe spate. Te asigur cao sa ai dea gata pe baieti, bine anteles asta daca tuasta vrei asa ca... urmeazami sfatul si te asigur ca nu o sa te dezamageasca aceasta idee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o camasa de preferinta alb cu negru asortata cu o pereche de blugi de aceiasi culoare cu pantofii cei mai la moda de preferina un ceas mai mare si niste bretari de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi. de exemplu eu cand am fost la discoteca m-am imbracat cu. un paltalon scurt care se aseaza bine. un maioas alb. niste sandalute un machiaj nu foarte exagerat ...cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o vaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocuri inale, strampi cu patrazele geanta eleganta bijuterii pe tine parul bine aranjat machiajul simplu si sa ai pe tine un parfum bun si acompaniata de un baiat frumos

| PaulaMihoc a răspuns:

Depinde foarte mult de stilul tau si daca iti place sa te imbraci elegant sau nu. Intra aici http://bit.ly/imbracaminte-club si sunt sigura ca vei gasi tinuta care ti se potriveste perfect.

| alice1991 a răspuns:

Pai trebuie sa fie ceva frumos dar sa te simti u bine in acele haine... merge blugi conici de preferinta negri, o bluza nu prea decoltata si balerini sau pantofi nu prea inalti sa poti dansa si sa te simti tu bine