| mondici a întrebat:

Cum trebuie sa trimit funda? urgent va rog! daca imi spuneti va trimit si voua

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in momentul care tu pui o intrebare pe TPU, astepti sa primesti raspunsuri cat mai multe(daca se poate) apoi in functie de raspunsurile primite, tu desemnezi un castigator celui care crezi tu ca e raspunsul cel mai satisfacator, dai click pe acea fundita care apare in dreptul raspunsului e un fel de "multumesc"
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
| Addeeee a răspuns:

Iti apare in dreapta raspunsului. la o intrebare pe care ai pus-o tu. adica ca asta happy

| EuEduard a răspuns:

Uite de exemplu cum iti dau eu acum raspunsul in dreapta raspunsului meu este o funda incolora si scrie sub ea Declara raspuns castigator tongue
Funda big grin?

| Sweet00Alice a răspuns:

Hey. Funda nu se trimite, ci se acorda raspunsului care ti-a fost cel mai de foloswinking
Vei vedea in dreptul fiecaruia optiunea sa ''declari acel raspuns castigator''. Apesi pe el si gata, ai acordat fundita happy

| AndreeaSakura a răspuns:

Dai click pe sectiunea ''Intrebarile mele''. Apoi dai click pe intrebarea ta si vezi raspunsurile.In dreapta raspunsului se afla funda(e gri)daca dai click pe ea vei desemna raspunsul respectiv ca fiind castigator(funda va deveni galbena). Asta e tot. Sper ca te-am ajutat!

| mondici explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi am inteles! dar am auzit ca daca dau funda ii trimit la persoana respectiva 100 de puncte, dar la ce sunt de folos punctele?

| mondici explică:

Dar am inteles de la cineva ca daca dau funda ii daruiesc cuiva 100 de puncte.dar punctele pentru ce sunt de folos?